Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zaprasza na spotkanie z cyklu „Miasto w sieci”, na którym odbędzie się krótki przegląd gdańskiej i trójmiejskiej blogosfery. Będzie to krótka ale ciekawa podróż w trójmiejski zakamarek internetu.

Zrzut ekranu 2013-05-6 o 23.40.45

 

Dlaczego Gdańsk lubi blogerów? Dlaczego blogerzy lubią Gdańsk?

Gdańsk i projekty realizowane we współpracy z blogerami. Od pierwszej w Polsce blogowej konferencji poprzez małe i duże konkursy do tematycznych wizyt studyjnych.

Ewa Salamon –  pracuje w Referacie Wizerunku Miasta w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Koordynuje działania Gdańska w mediach społecznościowych, a w szczególności na Facebooku, Twitterze, Foursquarze, Pintereście, Instagramie i Google+. Od 2010 roku zarządza projektem Blog Forum Gdańsk. Prowadzi ogólnopolskie projekty public relations wokół gdańskich wydarzeń kulturalnych i lifestylowych.

Krótki przegląd gdańskiej i trójmiejskiej blogosfery

Zebrane dane na temat trójmiejskiej blogosfery. Co wiemy o miejscowych blogerach i blogerkach? O czym piszą? Jak się promują? Krótka ale ciekawa podróż w trójmiejski zakamarek internetu.

Tomasz Nadolny – Projekt PR i CMT Consulting – pasjonat nowych mediów, zawodowo zajmujący się ePR również w blogosferze i Social Mediach.

 

Tytuł: Spotkanie z cyklu „Miasto w sieci” – Krótki przegląd gdańskiej i trójmiejskiej blogosfery
Lokalizacja: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Godzina rozpoczęcia: 17:30
Data: 2013-05-07