Ciężko znaleźć osobę, która by nie kochała jeść. Na szczęście mamy też coraz większą świadomość tego co jemy, interesuje nas skład produktów i potraw, dbamy o to by jeść zdrowiej i lepiej. Jednak nie każdy czerpie radość z samego gotowania, chodzenia po ryneczku, wyszukiwaniu najsoczystszych pomidorów, jędrnych bakłażanów, świeżej jagnięciny czy sprawdzonego dostawcy jaj kurzych. 

Betty House SopotDo tego dochodzi pomysł na danie, który nie zawsze przychodzi do głowy „od tak”, krzątanie się po kuchni, a na sam koniec znienawidzone przez wszystkich sprzątanie. Stąd właśnie powstał pomysł na Betty House, miejsce, w którym wyszukiwanie najlepszych produktów i sprzedawców oraz ich gotowanie jest w rzeczywistości pasją samej właścicielki/założycielki.

Wszystko zaczęło się od małych kulinarnych spotkań, które Betty z pasją i wielkim zaangażowaniem organizowała znajomym. Jej miłością do kuchni można się zarazić już na pierwszym spotkaniu, stąd właśnie najpierw rodzina, potem znajomi, a na koniec znajomi znajomych zaczęli prosić o swoje ulubione dania „na wynos”. I tak beza z malinami od Betty stała się stałym punktem wszystkich urodzin znajomych. Wtedy właśnie powstał pomysł żeby dzielić się swoimi umiejętnościami i pasją zawodowo i dostarczać ciekawe potrawy mieszkańcom Trójmiasta. Wystarczy wejść na stronę:

www.bettyhouse.pl

– przejrzeć znajdującego się tam bloga, poznać smaki Betty i jej propozycje menu. To już krok od świetnych potraw na Twoim stole.

 

Betty House to nie tylko sezonowość, ale i oryginalność potraw, dobry smak i przecudowny sposób podania dań (wszystko zawsze wysmakowane i dopieszczone), zresztą wystarczy spojrzeć na samą właścicielkę i zobaczyć, że estetyka odgrywa dużą rolę w jej życiu:) Przede wszystkim to włożone serce w każde danie, począwszy od zakupu produktów po ich podanie na talerzu. Dlatego oprócz zamawiania jedzenia, warto wybrać się również na jedno ze spotkań kulinarnych Betty, które nazywane są Antyrestauracją. Raz w miesiącu w mieszkaniu Betty w Sopocie odbywa się kolacja z jej popisowym menu, podczas której do jednego stołu zasiadają nieznani sobie ludzie. Goście poznają swoich współtowarzyszy smakując pyszne jedzenie, pijąc najznakomitsze nalewki i upajając się nowopoznanym towarzystwem. Doznania – bezcenne i warte spróbowania.

Kontakt: Beata Pogorzelska
e-mail: [email protected]
tel: 503 656 147

Betty House w Radio Gdańsk – wysłuchaj:)