Firma turystyczna Zoppoter-Lux Krzysztof Kester serdecznie zaprasza na wycieczki i rekreacyjne turystyczne rajdy samochodowe po Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Regionie Gdańskim.

Krzysztof Kester - przewodnik po GdańskuMoja oferta jest skierowana zarówno dla turystów dorosłych, jak dla grup dzieci i młodzieży we wszystkich grupach wiekowych, którym w sposób przystępny i przyjazny przekazuję ciekawe informacje na temat zwiedzanych miejsc.

Proponuję zarówno kompleksową organizację wycieczek, jak i obsługę przewodnicką i pilotowanie wycieczek organizowanych przez inne podmioty. Moje doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają referencje klientów instytucjonalnych i indywidualnych oraz licencje przewodnika i pilota.

Zwiedzanie wielu innych interesujących miejsc jest możliwe w formie klasycznej wycieczki, ale także indywidualnie w formie rekreacyjnego turystycznego rajdu samochodowego na orientację: to niepowtarzalna przygoda. Umożliwi Państwu nie tylko zwiedzenie unikalnych obiektów, ale także zapewni doskonałą rozrywkę i element rywalizacji pomiędzy załogami poszczególnych samochodów.

Programy wycieczek i rajdów do uzgodnienia z poszczególnymi grupami. Zapraszam na wyjazdy grupowe oraz indywidualne. Na proponowanych wycieczkach lub rajdach poznają Państwo historie, legendy, miejsca i obiekty, które Państwo znają z mediów i drukowanych przewodników, ale również legendy, anegdoty, opowieści usłyszane bezpośrednio od rodowitego mieszkańca tych ziem, których gdzie indziej nie usłyszycie.

Zoppoter Lux Krzysztof Kester

kontakt:

tel.: 501317793,  e-mail [email protected]

www.facebook.com/zoppoterlux/

Zoppoter-Lux Krzysztof Kester