Potrzebny przewodnik? Zajmuję się przewodnictwem już prawie 40 lat – całe dorosłe życie, a więc, napiszę nieskromnie – znam się na tym;-) 

Zapraszam Was do Trójmiasta i na Pomorze. Pokażę Wam standardy, rzeczy które trzeba i wypada u nas zobaczyć, ale też i miejsca niezwykłe – fortyfikacje Gdańska i Półwyspu Helskiego; żeremię bobrów w Sopocie i rezerwat „ Ptasi Raj”, który jest naprawdę ptasim rajem; pochodzimy po Wrzeszczu (to dzielnica Gdańska) śladami Güntera Grassa; zobaczymy jak działa najstarsza kuźnia wodna w Oliwie. Możemy też odwiedzić muzeum starych samochodów w Gdyni Chyloni, czy kolekcję przyrodniczą Uniwersytetu Gdańskiego, albo popływać kajakiem po gdańskim porcie. Możemy odwiedzić wiele innych niezwykłych miejsc – ograniczają nas właściwie tylko czas i chęci!

Będziecie potrzebowali posiłku, transportu? Załatwi się! Dostosowane do potrzeb jedzenie, autobus, van, rower, kajak – nie ma sprawy!

Mam także uprawnienia do oprowadzania w Muzeum II Wojny Światowej, Europejskim Centrum Solidarności i Hevelianum – to świetne miejsce dla dzieci. Z przyjemnością pokażę Wam te miejsca.
Oprowadzam w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Kontakt:
tel + 48 608 417 906   
e-mail: [email protected]

ZAPRASZAM!!!

Gdynia Chylonia da się lubić – relacja ze spaceru z Wojciechem Chomką