W imieniu Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Wojciecha Krakusa i swoim (Ewa Kowalska) zapraszam dzieci w wieku 5-9 lat na spacery śladami lwów. 

Grafika: materiały promocyjne GOT

Grafika: materiały promocyjne GOT

Jeśli mają Państwo dzieci/wnuki w wieku 5-9 lat, to bardzo zapraszamy do wspólnej zabawy. Podczas wędrówki po Gdańsku będziemy szukali wizerunków lwów stworzonych przez dawnych mistrzów, przywitamy się z lwami autorstwa współczesnych rzeźbiarzy oraz poszukamy Lwa Heweliona, którego spotkać można na ulicach miasta. Liczymy, że włączą się Państwo do zabawy 🙂

Spacery odbędą się na zapisy, a szczegóły można poznać na stronie www.visitgdansk.com 

W sobotę, 25 maja, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz portal iBedeker organizują spacery śladami lwów! Zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi w wieku 5-9 lat na dwie wędrówki, które rozpoczną się o godz. 11:00 i 12:30. 
Spacery rozpoczną się od wizyty u Gdańskiego Lwa Heweliona w Bramie Wyżynnej (miejsce zbiórki), a następnymi punktami na trasie będą m.in. Wielka Zbrojownia, Stara Apteka, Plac Kobzdeja i Wielki Młyn. Koniec trasy zaplanowano przy Galerii Handlowej Madison, u kolejnego (a jakże…) Heweliona. Przewidywany czas wędrówek to 60 minut. Każdy z uczestników otrzyma lwie upominki!
W rolę przewodników wcieli się wyjątkowy duet damsko-męski! Mowa o Ewie Kowalskiej, autorce serwisu iBedeker, inicjatorce i edukatorce realizowanego przez Fundację Wspólnota Gdańska projektu dla przedszkoli „Młody Przewodnik / Młoda Przewodniczka po Gdańsku” oraz Wojciechu Krakusie, wieloletniemu edukatorowi w Muzeum Gdańska i Pałacu Młodzieży, będącego również uczestnikiem projektu dla przedszkoli.
Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! Zapisz się już dziś pod adresem [email protected] lub pod nr tel 58 301 43 55. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 24 maja, do godz. 14:00 lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA!
W przypadku złych warunków atmosferycznych, w trosce o najmłodszych uczestników, organizatorzy mogą zmienić termin spaceru. Oczywiście, w takim przypadku, uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnej zmianie.

Spacery śladami gdańskich lwów

Spacery śladami gdańskich lwów