iBedeker, Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny oraz Aleksander Masłowski zapraszają na trzecią część spaceru po Wrzeszczu Dolnym.

Mamy za sobą dwa spacery po dzielnicy Wrzeszcz Dolny. Pierwszy rozpoczął się pod kościołem „na Czarnej”, drugi na Placu im. ks. Bronisława Komorowskiego, tym razem zapraszamy na Plac Biskupa O’Rourke, u zbiegu ulic Mickiewicza i Kochanowskiego, a przygodę z Wrzeszczem Dolnym zakończymy u ujścia Potoku Królewskiego w parku nad Strzyżą.

Jak zwykle wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez:
Sklep z pamiątkami „Szafa Gdańska”
– Sklep z pamiątkami „Miasto Neptuna” (ul. Wartka w Gdańsku)
Wydawnictwo Oficynka

Uprzejmie proszę o zabranie ze sobą wizytówek lub karteczek z nazwiskami.

Będzie mi bardzo miło, jeśli na spacerze pojawią się dzieci. Dla maluchów z młodszych klas szkoły podstawowej przygotowuję gry i zabawy, abyście mogli Państwo spokojnie słuchać przewodnika.
Chętnych do wzięcia udziału w spacerze proszę o wpisanie się w komentarzu, z zaznaczeniem, jeśli wybieracie się Państwo z dziećmi. O gadżety dla najmłodszych postarał się zegarmistrz z ul. Długiej, a słodkości podarowała hurtownia Tradis.

Jak zwykle zastrzegam, że jeśli pogoda się załamie i wystąpią opady atmosferyczne. spacer zostanie przesunięty na inny termin.

Do zobaczenia w niedzielę o godz. 13:)

Tytuł: iBedekerowy spacer – Wrzeszcz Dolny cz. III – zapraszamy dzieci
Lokalizacja: Plac Biskupa O’Rourke, Gdańsk, Polska
Godzina rozpoczęcia: 13:00
Data: 2012-06-24
Godzina zakończenia: 14:30