Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny, przewodnik turystyczny Aleksander ~Masłowski i iBedeker zapraszają na kolejny spacer po Gdańsku.

 

Szanowni Państwo, na ulotce rozdawanej mieszkańcom Wrzeszcza zabrakło informacji, że w przypadku opadów atmosferycznych spacer może być odwołany.
W związku z tym – IDZIEMY:)

Wrzeszcz Dolny kojarzony jest głównie z ul.Wajdeloty i Günterem Grassem, tymczasem jego zasięg terytorialny i tematyczny jest znakomicie szerszy – na tyle szeroki, że niemoźliwością jest pokazanie całej dzielnicy podczas jednego spaceru…

 

Zwiedzanie Dolnego Wrzeszcza rozpoczniemy 4 grudnia o godz. 13. Zapraszamy na spotkanie w okolicy kościoła Serca Jezusowego, potocznie zwanego kościołem na Czarnej.
Przewidywana długość spaceru to ok. 2,5 km, a wędrówka zakończy się równieź przy ul. ks. Józefa Zator-Przytockiego.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie chęci udziału w spacerze poprzez wpisanie pod tekstem stosownego komentarza. Tradycyjnie też proszę o zabranie ze sobą wizytówek/karteczek z nazwiskami, bowiem zaprzyjaźniona z iBedekerem Szafa Gdańska przygotowała do wylosowania kolejną książkę‎ – „Fatum” Piotra Rowickiego.
Miłą niespodzianką jest gest Waldemara Nocnego, który przeznaczył dla uczestników spaceru dwie książki swojego autorstwa – „Do wkrótce” i „Letnica”.
Dziękuję darczyńcom:)

Uwaga – w przypadku opadów atmosferycznych spacer zostanie przesunięty na inny termin. Jeśli miałby być odwołany przed godz. 11 (4 grudnia) wpiszę w tym miejscu odpowiednią informację.

Tytuł: iBedekerowy spacer po Gdańsku – Wrzeszcz Dolny
Lokalizacja: Kościół Serca Jezusowego, ul. ks. Józefa Zator-Przytockiego, Gdańsk
Godzina rozpoczęcia: 13:00
Data: 2011-12-04
Godzina zakończenia: 14:30