Maciej Kosycarz zaprasza na promocję najnowszego albumu – „Fot. Kosycarz . Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki”

313 niepublikowanych wcześniej zdjęć z powojennej historii gdańskich dzielnic Oliwy, Przymorza i Żabianki – to już siódmy album z popularnej i lubianej przez czytelników serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia”. Tym razem w całości będzie poświęcony tym trzem dzielnicom Gdańska stanowiąc jednocześnie kontynuację serii albumów „Fot. Kosycarz”. Od czasu ukazania się w 2006 roku pierwszego albumu sprzedano już kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy tej niezwykłej edycji. Wiele osób kolekcjonuje albumy, dla wielu jest to już tradycyjne i oczekiwany prezent z okazji świąt, rocznic, uroczystości oficjalnych czy też też rodzinnych.
Życie codzienne, moda, sport i inne wydarzenia, sklepy, rozrywka i zabawa, nowe mieszkania w nowych dzielnicach i domy których już nie ma. Zdjęcia wraz z obszernymi opisami będą kolejna fotograficzną wędrówką przez wspomnienia i historię.
W tych dniach będzie można kupić album w promocyjnej cenie oraz otrzymać dedykację autora.

Promocja poprzedniego albumu w grudniu 2010 roku

Tytuł: Fot. Kosycarz . Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki
Lokalizacja: CH Manhattan. al. Grunwaldzka 82, Gdańsk
Data: 2011-12-03 oraz 2011-12-04
Godzina rozpoczęcia:
12:00
Godzina zakończenia: 17:00