W sobotę, 29 listopada, odbyła się promocja albumu „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Gdyni”. W centrum handlowym, w którym miało miejsce spotkanie, pojawiły się tłumy – nie tylko gdynian.

Kosycarz promocja albumu 2014

Mieszkańcy Gdyni nie zawiedli – z zadowoleniem przyjęli najnowszy album Kosycarzy i licznie przybyli na spotkanie z autorem – Maciejem Kosycarzem. Nie zawiedli również gdańszczanie, którzy jak fani za gwiazdą, ruszyli w „trasę koncertową” fotografa.
Spotkanie, mimo że w innym niż zwyczajowo miejscu, miało ten sam charakter i tę samą temperaturę co przez ostatnie lata. Było przyjaźnie i radośnie, z delikatną nutką roztrzepania głównego bohatera. Po oficjalnej części, miłośnicy starej fotografii ochoczo ustawili się w długiej kolejce, a ta nie chciała się skończyć do godz. 17. Maciek, bez chwili przerwy, zaopatrzony w nowe okulary:) – wpisywał dedykacje. Swoje stanowisko opuścił o godz. 17:15.

Maciej Kosycarz

Niebieska okładka kolejnego albumu Kosycarzy zagościła na ulicach Gdyni. Powracający z centrum handlowego mieszkańcy, zaopatrzeni często w kilka egzemplarzy książek, wyglądali na bardzo zadowolonych, czemu trudno się dziwić – nareszcie się doczekali wydawnictwa „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Gdyni”. Zadowolenia nie krył też, przybyły w znakomitym nastroju, prezydent Wojciech Szczurek.

Promocja wydawnictwa pokryła się z 5. urodzinami iBedekera – z tej okazji Maciek podarował album do wylosowania podczas niedzielnego, urodzinowego spaceru po Gdańsku. Dziękuję Maćku:)

Gdynia zdaniem blogerów

Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji filmowej:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=idb4YzKBxE4[/youtube]