Lions Club Gedania Gdańsk istnieje od ponad szesnastu lat. Jego głównym hasłem jest  „We Serve – Służymy” i kolejny raz zaprasza na koncert charytatywny:

Zapraszamy na coroczny, zimowy koncert charytatywny, który odbędzie się w czwartek, 12 stycznia o godzinie 19:00 w Operze Bałtyckiej.

Podczas koncertu wystąpią:
Alicja Węgorzewska- Whiskerd (ur. 28 lutego 1969r.w Szczecinie) polska śpiewaczka operowa, mezzosopranistka. Absolwentka Wydziału Wokalno- Aktorskiego Akademii Muzycznej w Warszawie.
Bogdan Kierejsza – skrzypek, kompozytor, aranżer.
Maciej Tomaszewski  – pianista
Grupa młodych artystów uczestników programu „Bitwa na Głosy” TVP2.

W trakcie koncertu wręczymy nagrody uczniom Zespołu Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 27 w Gdańsku-Oliwie.

Zlicytujemy sześć dzieł podarowanych przez gdańskich artystów: prof. Czesława TumielewiczaTadeusza Rzeczyckiego, Wojciecha Góreckiego, Krystynę Szauchę i Michaela Lensky Lenglarda.

W holu Opery wystawimy skarbonki, których napełnienie będzie należało do naszych gości.

O nas

To dzięki sponsorom i darczyńcom od początku istnienia Klubu wspieramy Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 27 w Gdańsku-Oliwie.
Uczestniczyliśmy w finansowaniu zakupu urządzeń wspomagających rehabilitację do Sali Doświadczenia Światła w Ośrodku dla dzieci Niewidomych w gdańsku-Sobieszewie. Wspomagaliśmy finansowo zakup samochodu dostawczego dla Hospicjum ks. Dutkiewicza.
Kupowaliśmy sprzęt medyczny do podtrzymywania życia noworodków dla oddziału Neonatologii i Intensywnej terapii Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku-Zaspie i Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku.
Organizowaliśmy pomoc osobom indywidualnym w sfinansowaniu operacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego oraz udziału dzieci w letnich obozach wypoczynkowych.
W sumie w ciągu minionych ponad 16 lat na pomoc charytatywną przeznaczyliśmy ponad 700 tysięcy złotych.
Możemy działać tylko dzięki państwa hojności.

Zaproszenia w kasach Opery Bałtyckiej

Ogród Zmysłów darem Lions Club Gedania