Stowarzyszenie Motocyklowe LOTOR zaprasza członków, sympatyków, wszystkie kluby motocyklowe oraz wszystkich motocyklistów i posiadaczy skuterów, do udziału w imprezie plenerowej MOTOSERCE 2011.

Relacja z wydarzenia

Akcja, której celem jest zebranie krwi dla potrzebujących dzieci, odbędzie się 16 kwietnia 2011 r. na Targu Węglowym. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia na skalę całego kraju są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, a jej współorganizatorem Polski Czerwony Krzyż.  Prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu objęli akcję patronatem honorowym.

Za pośrednictwem iBedekera Zarząd Stowarzyszenia Motocyklowego „LOTOR” oraz Klub Motocyklowy „Wild Dogs” zapraszają do współpracy wszystkie kluby motocyklowe i indywidualnych motocyklistów:

Organizowanej przez nas zbiórce krwi towarzyszyć będą liczna atrakcje. Chcemy, aby 16 kwietnia mogły spędzić w miłej atmosferze całe rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie przy organizacji akcji MOTOSERCE na terenie naszego miasta. Działamy „non profit”, więc za każdą formę pomocy będziemy wdzięczni. I dzieci również….

Każdego darczyńcę z przyjemnością umieścimy na stronie internetowej www.motoserce.pl oraz na plakacie informującym o imprezie.