iBedeker, Meritum Bank i Aleksander Masłowski zapraszają mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu na spacer z przewodnikiem wzdłuż Jaśkowej Doliny.

Ewa Kowalska i Aleksander Masłowski - spacerem wzdłuż Jaśkowej Doliny

Zapraszam Państwa na jedenasty już iBedekerowy spacer z wyśmienitym przewodnikiem miejskim – Aleksandrem Masłowskim. Do udziału we wspólnym poznawaniu Miasta zachęcam całe rodziny.

Dla Państwa wygody, razem z Moniką Serafin, na co dzień realizującą projekty edukacyjne dla najmłodszych w ramach Instytutu Kultury Miejskiej – zajmiemy się Państwa dziećmi w wieku wczesnoszkolnym – one nie będą się nudzić, a Państwo spokojnie będą mogli wejść w świat wrzeszczańskiej historii.

Oprócz zabaw na dzieci czekają gadżety ufundowane przez Miasto Gdańsk, zegarmistrza z ul. Długiej, sklep z pamiątkami „Szafa Gdańska” oraz Galerię Styl – producenta biżuterii z bursztynu.

Wiadomość z tzw. ostatniej chwili:) – do zabawy przyłączyło się Wydawnictwo Wakacje-Atrakcje, fundując najmłodszym książki – „Lwi Przewodnik po Gdańsku, Sopocie i Gdyni”.

Dziękuję;)

Dorośli uczestnicy tradycyjnie wezmą udział w losowaniu gdańskich upominków ufundowanych przez sklep z pamiątkami „Szafa Gdańska” oraz Wydawnictwo „Oficynka”. Bardzo proszę o przygotowanie wizytówek lub karteczek z imieniem, nazwiskiem i adresem emailowym.
Ci z Państwa, którzy będą mieli przy sobie dowolny przedmiot w kolorze FIOLETOWYM (iBedekerowym) otrzymają od sklepu z pamiątkami Miasto Neptuna 10% kupon rabatowy na zakupy.

Sponsorem wydarzenia jest Przyjazny Bank Internetowy – Meritum Bank, dzięki któremu udział w spacerze z przewodnikiem jest dla mieszkańców Trójmiasta bezpłatny.

Jeśli planują Państwo spędzić niedzielne południe z nami, bardzo proszę o stosowny komentarz pod tekstem:)

Uwaga: Wędrówka będzie trwała 1,5 – 2 godzin, ale w przypadku opadów atmosferycznych będzie przełożona na inny termin – tę regułkę każdorazowo wpisuję, odpędzając w ten sposób złe moce;)

Do zobaczenia – Ewa Kowalska:)

Tytuł: iBedekerowy spacer – zaproszenie do Jaśkowej Doliny
Lokalizacja: ul. Jaśkowa Dolina (za CH Manhattan), Gdańsk
Godzina rozpoczęcia: 13:00
Data: 2012-07-08
Godzina zakończenia: 14:30

Dotychczasowe spacery iBedekerowe:

Śladami średniowiecznych fortyfikacji
Po Starym Przedmieściu
Szlakiem wielokulturowości Gdańska
Szlakiem zabytków techniki cz. I
Po Dolnym Wrzeszczu cz. I
– Śladami Jana Heweliusza (z przewodniczką Ewą Czerwińską)
 Śladami zabytków techniki cz. II
Po Forcie Góry Gradowej (spacer kostiumowy)
Po Dolnym Wrzeszcz cz. II
Po Dolnym Wrzeszczu cz. III