W niedzielę, 12 października, odbędzie się Dzień Otwarty Ergo Areny.

Ergo Arena
Zaproszenie ze strony www.gdansk.pl

W imieniu Prezes ERGO ARENY, Prezydentów Miast: Gdańska i Sopotu zapraszamy na Drzwi Otwarte ERGO ARENY. W niedzielę, 12 października, od godz. 12.00 można przyjść i zobaczyć jak zmieniła się hala. Dzień Otwarty połączony będzie ze wspólnym dopingowaniem biegaczy uczestniczących w Verve 10k Run Sopot 2014. Wśród 3 tysięcy biegaczy wystartuje Paula Radcliffe – jedna z najlepszych biegaczek w historii na długich dystansach, rekordzistka świata w maratonie!

Tegoroczny Dzień Otwarty ma na celu przedstawienie efektów zakończonego projektu inwestycyjnego „Przebudowa i wyposażenie ERGO ARENY” w ramach inicjatywy JESSICA, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa pomorskiego na lata 2007-2013. W sierpniu br. przeprowadzono prace, których celem było podwyższenie standardu obiektu. Dzięki wartej około 5 mln zł inwestycji m.in. rozbudowano system informacyjny i reklamowo-identyfikacyjny hali, zwiększyła się pojemność płyty, na elewacji zamontowano ekran LED o powierzchni ponad 120 m2, system band LED rozmieszczonych wewnątrz areny, zaprojektowano i wykonano system nagłośnienia imprez, zainstalowano system kurtyn scenicznych.

Na zwiedzających halę w godz. 12.00-15.00 czekać będą przewodnicy, którzy oprowadzą oraz opowiedzą o tym jak zmieniła się ERGO ARENA. Zapraszamy w niedzielę 12 października, wejście A-1. Bezpłatne parkowanie dla zwiedzających na parkingu przy hali, oraz wzdłuż ul. Łokietka. Kasa nr 3 czynna w niedzielę w godz. 11.00-15.00

Tytuł: Dzień Otwarty ERGO ARENY
Lokalizacja: Ergo Arena, Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
Godzina rozpoczęcia: 12:00
Data: 2014-10-12
Godzina zakończenia: 15:00