Chciałabym zaprosić Was do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu – STUDNIÓWCE SZLACHETNEJ PACZKI, która odbędzie się w dniu 4 września br., o godzinie 15.00, na Skwerze Kościuszki w Gdyni (na wysokości centrum Gemini).

szlachetna paczka

Zaproszenie wolontariuszki:

Szlachetna Paczka jest akcją charytatywną o charakterze ogólnopolskim, która ma na celu pomoc rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym.

To już czternasta edycja akcji. W 2013 r. Paczka dotarła do 17.684 rodzin w potrzebie, czyli około 70.000 osób. Paczki robiło prawie 530.500 darczyńców, a średnio pomoc dla jednej rodziny przygotowywało 30 osób. Łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła 33.123.005 zł, a średnia wartość paczki dla jednej rodziny 1.873 zł.

STUDNIÓWKA jest to wydarzenie organizowane na 100 dni przed wielkim finałem SZLACHETNEJ PACZKI, podczas którego, zgodnie z tradycją, odtańczymy poloneza i rozpoczniemy rekrutację osób – chcących zostać SuperW, tj. wolontariuszem Paczki.

Czeka na Was moc atrakcji, a największą z nich jest niewątpliwie możliwość odtańczenia poloneza w centrum Gdyni (może to jedyna okazja, aby mieć gdyński deptak na wyłączność:))

Jakie mamy wymagania?

– załóżcie coś czerwonego na górę (koszulkę/ koszulę/ bluzę) i zadbajcie o dobre humory i uśmiech na twarzy:)
– zabierzcie ze sobą choć jedną osobę – tańczyć będą z nami także przechodnie, więc wszyscy są mile widziani!

Liczymy na Was!

P.S.1. Studniówka Szlachetnej Paczki odbędzie się 4 września we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce. Pokażmy jaką moc ma POMORZE! Bez Was nie uda się zebrać Wolontariuszy, dzięki którym potrzebujące rodziny będą mogły otrzymać pomoc!!

P.S.2. Więcej informacji na temat SZLACHETNEJ PACZKI znajdziecie na stronach:

www.szlachetnapaczka.pl i www.superw.pl.

P.S. 3. A tak bawiliśmy się w zeszłym roku: www.mmtrojmiasto.pl