Fundacja Palma i Garnizon Kultury zapraszają na drugą edycję Nocy Wrzeszcza, która wpisuje się w Europejską Noc Muzeów 2018.

Przewodnim hasłem tegorocznej edycji Nocy Wrzeszcza jest architektura. Mam zatem wielką przyjemność zaprosić Państwa na architektoniczny spacer, podczas którego przewodnik miejski Arkadiusz Zygmunt opowie o charakterystycznych miejscach i budowlach Wrzeszcza. Spacer odbędzie się we współpracy z Radą Dzielnicy Wrzeszcz Dolny. Podczas spotkania otrzymają Państwo mapki, przygotowane przez Katarzynę i Jakuba Szczepańskich.

Wędrówka rozpocznie się w sobotę, 19 maja, na placu ks. Bronisława Komorowskiego (pod pomnikiem męczennika), a zakończy w Garnizonie, gdzie na gości będzie czekała kawa i herbata.

O której godzinie się spotykamy? W programie (również tym drukowanym) wpisana jest godzina 17.00. Niestety pomyłkowo do mediów została przekazana godzina 17:30, więc zapraszam 30 minut później niż zaplanowano. Oczywiście ja będę na Państwa czekała od godziny 17:00 (porozmawiamy sobie:)), ale wędrówkę rozpoczniemy o 17:30.

iBedekerowe spacery po Trójmieście

Zapraszam – Ewa Kowalska