Ośrodek Kultury Morskiej przygotował specjalną ofertę „Happy Hours”, w ramach której w weekendy w godzinach od 16:00 do 18:00 będzie można zwiedzać muzeum w promocyjnych cenach!

happy-hours-w-muzeum

Bilet normalny na wszystkie wystawy kosztuje 9 zł, ulgowy 5 zł a bilet rodzinny dla dwóch osób dorosłych i trójki dzieci – 20 zł.

OKM jest jednym z najnowocześniejszych muzeów w Polsce i jako jedyne w kraju w kompleksowy sposób przekazuje wiedzę dotyczącą tematyki morskiej, wykorzystując techniki multimedialne i interaktywność.

W OKM znajdują się trzy wystawy: dwie stałe oraz jedna czasowa. To, co najbardziej wyróżnia OKM spośród innych placówek muzealnych i jest największą atrakcją nowego muzeum, to interaktywna wystawa stała „Ludzie-statki-porty” z basenem ze zdalnie sterowanymi modelami statków i jachtów.

Na drugim piętrze znajduje się wystawa „Łodzie ludów świata” z bogatą kolekcją łodzi, od eskimoskiego kajaka po wenecką gondolę. Trzecie piętro to przestrzeń przygotowana na ekspozycje czasowe. Obecnie znajduje się tutaj wystawa „Zanurz się i poznaj tajemnice wraków z Bałtyku” prezentująca bogaty dorobek CMM w dziedzinie archeologii morskiej i konserwacji zabytków wydobytych z dna morskiego.

Tytuł: Happy Hours w Ośrodku Kultury Morskiej
Lokalizacja: ul. Tokarska 21-25, Gdańsk