We wrześniu 2014 r,. w nowej szkole podstawowej przy ul. Azaliowej, zostanie otwarta nowoczesna filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku. Rozpoczęła się akcja zbierania książek, które staną na półkach nowej biblioteki.

biblioteka

Postanowiłam aktywnie przyłączyć się do akcji. Już w najbliższą sobotę, od godz. 10 do 11, razem z koleżankami i kolegami ze Stowarzyszenia Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki, będę „kwestowała” na rzecz biblioteki. Bardzo liczę na spotkanie z Państwem:)

Ale to nie wszystko. W niedzielę, 29 czerwca, razem z Fundacją Gdańską i Aleksandrem Masłowskim będziemy wędrowali śladami Krzyżaków w Gdańsku. Udział w naszych wspólnych wędrówkach jest ZAWSZE bezpłatny, tym razem mam jednak mam pomysł na „obiletowanie” wydarzenia. „Biletem wstępu” niech się stanie… książka – nowa lub używana (w dobrym stanie). Wszystkie woluminy przekażę do biblioteki.

Zaproszenie na spacer z książką w tle

Przyłączą się Państwo to tak pożytecznej akcji? Zapraszam:) Oczywiście podarowanie książki nie jest obligatoryjne, ale będzie mi szalenie miło, jeśli iBedekerowy spacer przyczyni się do powiększenia bibliotecznych zbiorów:)