Hotel w Gdańsku – Hotel Dwór Oliwski, zaprasza Państwa do obiektu położonego w Gdańsku Oliwie, otoczonego lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, potokami i świeżym powietrzem.

Barwy Oliwy VIII

Od 22 do 30 listopada w naszych hotelu przebywali artyści, zaproszeni przez Galerię Klucznik do udziału w VIII odsłony pleneru „Barwy Oliwy”.

od lewej: Anna Klucznik, Izabela Wilczyńska, Anna Brzozowska – Baran

 

Relacja z wernisażu wystawy „Barwy Oliwy VIII”

Lidia Popiel i wystawa „Uwaga Kobieta – Uwaga Kobiecość” zagościły w naszym hotelu.

Do 22 marca 2012 r. zapraszamy do podziwiania zdjęć aktorek, piosenkarek, kobiet polityki, sportu i biznesu, autorstwa Lidii Popiel – fotografki, która w latach 2008/2009 pełniła honorową funkcję Ambasadora Bursztynu Miasta Gdańska.

Relacja z wernisażu

Chwalimy się:)

Nasz hotel Dwór Oliwski zwyciężył w III edycji plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie, w kategorii najlepszy hotel miejski dla rodzin. Przewodnie hasło kampanii brzmiało „Dziecko vipem w hotelu”, a jej cel koncentrował się na potrzebach dzieci, naszych wyjątkowych gości.


Zdjęcia z uroczystości  wręczenia dyplomów autorstwa organizatora

Uroczysty finał kampanii odbył się w 10 września 2011 r w Warszawie, a nagrodę dla naszego hotelu Dwór Oliwski wręczyła dziennikarka telewizji TVN -Beata Tadla.
Szczegółowe informacje dotyczące akcji Hotel Przyjazny Rodzinie znajdują się na stronie www.dzieckowhotelu.pl

 

Nordic Walking w Dolinie Radości

Nordic Walking, czyli wywodzący się z Finlandii chód w kijkami zyskuje na popularności. Czy pomyśleliście Państwo, jaką przyjemnością może być wędrówka wzdłuż Doliny Radości?

Wykorzystując otaczający nasz Hotel Trójmiejski Park Krajobrazowy zapraszamy na wspólne spacery z profesjonalnymi instruktorami INWA.

Zapraszamy na zajęcia w każdą sobotę o godzinie 12.00. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojego uczestnictwa w zajęciach w recepcji Hotelu pod numerem telefonu 58 554 70 00.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w zajęciach na naszej
stronie internetowej

Niedzielny Lunch Tematyczny

W każdą niedzielę zapraszamy Państwa na Niedzielny Lunch Tematyczny. W programie, poza wyśmienitymi daniami – Live Cooking, czyli kulinarne show, podczas którego można podpatrywać pracę kucharza.

Czekamy na Państwa od godz. 13.00 do 17.00.
Cena – 78 PLN od osoby, dzieci do lat 5 – gratis, dzieci od 5 do 12 lat – 50% rabatu.

Białe i czerwone wino gratis;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jXa-BfXe2Eo[/youtube]

Rezerwacja miejsc – telefon: 58 554 70 70, e-mail: [email protected]

Aktualna propozycja menu na stronie Dworu Oliwskiego

Czekamy na Państwa;)

Dwór Oliwski – modne miejsce w Trójmieście 


Hotel w Gdańsku – Dwór Oliwski. W naszym luksusowym, pięciogwiazdkowym obiekcie, odpoczniecie Państwo  w kameralnym SPA lub na brzegu Potoku Oliwskiego; będziecie Państwo uczestnikami sympozjum w nowoczesnym centrum konferencyjnym lub popróbujecie win z XVII-wiecznej piwniczki; ruszycie na spacer po rozległym parku lub będziecie pieścić podniebienia w naszej eleganckiej restauracji.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7MditC4GzAM[/youtube]

Hotel położony jest 15 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, 7 km od molo w Sopocie i 10 km od historycznego centrum Gdańska, co oznacza, że od nas jest wszędzie blisko.
Od 2005 roku należymy do organizacji Small Luxury Hotels of the World.

Zapraszamy do świata marzeń, zapraszamy do modnego miejsca w Trójmieście:)

Nasza strona internetowa – www.dworoliwski.pl