Dzisiaj, 6 marca, w Klubie Technika NOT miało się odbyć spotkanie dotyczące postępów prac na budowie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Miało się odbyć, ale stało się inaczej…

NOT

Klub Technika NOT organizuje tematyczne spotkania, na które zaprasza mieszkańców Gdańska. W październiku 2013 r. ucieszył mnie email z następującą wiadomością:

Szanowni Państwo,

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w Domu Technika NOT w Gdańsku inaugurujemy nowy sezon w Klubie Technika. Zamierzeniem naszym jest upowszechnianie innowacji technicznych, przedstawianie laureatów nagród i wyróżnień w dziedzinie techniki oraz propagowanie szeroko pojętej kultury technicznej.
Liczymy, że Klub Technika zgromadzi przedstawicieli świata techniki, nauki, studentów, uczniów a także wszystkich zainteresowanych zagadnieniami technicznymi.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie, w ostatnim tygodniu miesiąca, w Sali Klubowej Domu Technika NOT. Planujemy także wycieczki, dzięki którym poznamy w warunkach naturalnych interesujące rozwiązania techniczne.

Ponieważ zadaniem iBedekera jest kolportowanie informacji, które mogą zainteresować miłośników Gdańska, Sopotu i Gdyni, z przyjemnością zaprosiłam Czytelników na dzisiejsze spotkanie z Pawłem Wróblewskim – Głównym Specjalistą ds. Ruchu Kolejowego Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Niestety, po godzinie 18, na facebookowym fanpage iBedekera, na którym opublikowałam zaproszenie, pojawił się komentarz, z którego wynikało, że spotkanie zostało odwołane.

Odwołane spotkanie Klubu Technika NOT

Zdarzają się oczywiście sytuacje, kiedy zaplanowane wcześniej spotkanie trzeba odwołać. Warto jednak zadbać, aby zrobić to skutecznie. Żadnego emaila odwołującego spotkanie nie otrzymałam, na drzwiach sali nie zawisła żadna kartka. Ci, którzy korzystają ze smartfonów mieli możliwość wejść na stronę www.notgdansk.pl i przeczytać najświeższy komunikat, osoby nie mające dostępu do sieci zapewne tylko „pocałowały klamkę”.

Publikując zaproszenie Klubu Technika NOT, w pewnym sensie poczułam się odpowiedzialna za udany wieczór moich Czytelników, którzy chcieli usłyszeć nowości na temat PKM. Nie wiem ile osób zaciekawiła oferta KT NOT – wiem o jednej, która zgłosiła chęć udziału w spotkaniu, otrzymała emailowe potwierdzenie, ale informacji o odwołaniu wydarzenia już nie. Tak się Szanowni Organizatorzy nie robi.

Jedno jest pewne – przed następną publikacją zaproszenia wystosowanego przez Klub Technika NOT mocno się zastanowię, czy warto wystawiać na szwank reputację iBedekera.

A tak było podczas Festiwalu Zegarmistrzostwa – KLIK