Prezydent Miasta Gdańska zaprasza mieszkańców Ujeściska i Łostowic na spotkanie z cyklu „Mój dom, moja dzielnica, moje miasto”.

Komunikat Biura Prasowego UM w Gdańsku:

W celu poznania Państwa oczekiwań proponujemy udział w poniższej ankiecie i wskazanie konkretnych przykładów miejsc/punktów wymagających podjęcia działań. Jej wyniki przedstawimy podczas spotkania. Dzięki temu będziemy mogli lepiej poznać Państwa opinie i przygotować się do spotkania.

Prosimy o zaznaczenie maksymalnie trzech spośród wymienionych tematów, które pozwolą na wskazanie tematów priorytetowych. Na Państwa deklaracje czekamy do wtorku, 6 marca włącznie.

Ankieta

Od godz. 16.00 Wydział Obsługi Mieszkańców będzie przyjmował wnioski i pisma mieszkańców. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego. Będą również dostępne punkty informacyjne: Straży Miejskiej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gdańskich Inwestycji Komunalnych, Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku oraz Miejskiej Instytucji Kultury 2016. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa „Nie tylko PGE Arena Gdańsk”.

Tytuł: Spotkanie mieszkańców Ujeściska i Łostowic z Prezydentem Miasta Gdańska
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6, Gdańsk
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Data: 2012-03-12