EkoMetropolia zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ekologiczne zarządzanie przestrzenią metropolitalną”. Tematem debaty będą zagadnienia poświęcone planowaniu i ocenie rozwiązań w ramach Wielkiego Miasta, współtworzonego m.in. przez Gdynię i Gdańsk.

ekoKomunikat Biura Prasowego Miasta Gdyni

„Jakość życia w Metropolii – przestrzeń miejska przyjazna mieszkańcom” – to temat debaty, która odbędzie się 25 lutego 2013 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni (ul. Kielecka 7, audytorium 111).

To kolejne spotkanie z cyklu „Ekologiczne zarządzanie przestrzenią metropolitalną”. Tematem debaty będą zagadnienia poświęcone planowaniu i ocenie rozwiązań w ramach Wielkiego Miasta, współtworzonego m.in. przez Gdynię i Gdańsk. Wprowadzanie do dyskusji wygłosi dr inż. Tomasz Rozwadowski – architekt-urbanista, na co dzień zajmujący się zagadnieniami rozwoju urbanistycznego Trójmiasta, pracownik Politechniki Gdańskiej, związany z Massachusetts Institute of Technology.

Spotkanie adresowane jest do członków rad dzielnic i organizacji społecznych, a także ekspertów, naukowców, urzędników, lokalnych polityków, studentów i wszystkich mieszkańców Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta.
Tego samego dnia o godz. 12.00 będzie można wysłuchać wykładu pt. „Miasto jak ogród czy miasto jak śmietnik?”.
Na oba spotkania wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku

WSAiB_logo wertykalne_pl

Tytuł: O jakości życia w Metropolii – debata w Gdyni
Lokalizacja: ul. Kielecka 7, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
Godzina rozpoczęcia: 18:00
Data: 2013-02-25