Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na Wieczór w Bibliotece, cykliczną imprezę organizowaną przez BG GUMed z okazji Tygodnia Bibliotek.

Zaproszenie BG GUMed:

Dopóki biblioteka w grze, wszystko jest możliwe.
Ta parafraza słów Kazimierza Górskiego niech będzie zachętą dla wszystkich miłośników tego, co nieprzewidywalne, by przyjść do Biblioteki, na organizowany w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2012 kolejny już Wieczór w Bibliotece.

A na odwiedzających tego wyjątkowego dnia czeka moc atrakcji. Spotkamy się nie tylko przy zielonym stoliku, ale także przy dźwiękach bluesa i jazzu – dla wszystkich graczy małych i dużych zaśpiewa tego Wieczoru niezrównana Joanna Knitter z zespołem. Tych, którzy poczuli słodycz wygranej i tych smakujących gorycz porażki, uraczymy opowieścią Daniela Kasprowicza o egzotycznym Madagaskarze oraz „kwitnącym” poczęstunkiem. W trakcie Wieczoru działał będzie wyjątkowy salon gier wszelakich.

Wieczór w Bibliotece 2011

Drodzy Czytelnicy, obecni i przyszli – Przyjaciele, postawcie wszystko na jedną kartę i przyjdźcie na 4. już Wieczór w Bibliotece.

Tytuł: Wieczór w Bibliotece organizowany przez BG GUMed
Lokalizacja: Biblioteka Główna GUM, ul. Dębinki 1
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Data: 2012-05-11