Galeria Od czasu do czasu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy …a może morze…

Wernisaż: piątek, 16 lipca 2010, godz.18, ekspozycja do 03.09.2010

…a może lody…

…a może spacer…

…a może zwiedzanie…

…a może lody…

…a może sztuka…

…a może morze…

Do wszystkiego zachęca Galeria sztuki współczesnej Od czasu do czasu.

W Gdyni przy ulicy Armatorów 31, pod hasłem …a może morze… będzie miała miejsce kolejna wystawa. Gosia Golińska i Ewa Konieczna-Pilachowska w zaproszeniu skierowanym do artystek i artystów wywołały wakacyjne tematy i mają nadzieję, że 17 spojrzeń na morze (tyle osób przezentuje swoje prace), niczym 17 mgnień wiosny – wzbudzą emocje.

Swoje prace między innymi wystawi Bożena Lesiak, której majowa przentacja Tulipany zrobiła furorę w Trójmieście, Michał Zaborowski znany z zeszłorocznej wystawy towarzyszącej 32 FPFF, doktor honoris causa łódzkiej filmówki profesor Jerzy Mierzejewski, ale także Julita Malinowska i Barbara Gębczak Janas.

Z gdańskiego środowiska zobaczymy również prace Piotra Kazigrotowskiego, Kasi Swinarskiej, Marka Okrassy, Joanny Ziółkowskiej, Janusza Osickiego, Małgorzaty Stankiewicz i Janiny Karczewskiej-Konieczny.

Położenie Galerii, w willi z ogrodem, gwarantuje udany spacer, udane zwiedzanie Orłowa i okolic, daje możliwość uczestniczenia w ciekawym zjawisku, jakim jest kultura. Prezentowane w tej wystawie przykłady sztuki są przyjazne, warte uwagi i zaproszenia do ekspozycji domowych.

Piękne przykłady malarstwa, rzeźby i ceramiki można oglądać w Galerii Od czasu do czasu

od 17-go lipca do 3-go września 2010 roku. Zapraszamy!

Galeria ,,Od czasu do czasu”

Gdynia, ul. Armatorów 31

wt.-pt.: 12-18, sob.: 11-16