Gdański 3camp – to cykl spotkań typu „barcamp”, podczas których pasjonaci marketingu, nowych technologii oraz IT, mają możliwość wymiany doświadczeń.

3camp w Gdańsku

3camp w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER

Ojcami narodzonej w 2007 r. inicjatywy 3camp są: Mirek Wąsowicz i Michał Czarnecki, a wydarzenie na stałe wpisało się do kalendarza osób związanych z szeroko pojętą branżą IT. Dzisiaj szefową i dobrą duszą projektu 3camp jest Anna Walicka.

– Wychodząc naprzeciw potrzebom uczestników, po raz pierwszy postanowiliśmy zorganizować warsztaty. Zaczynamy od sztuki tworzenia prezentacji, czyli umiejętności przedstawienia się z najlepszej strony. Zajęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, a warto dodać, że jak większość naszych inicjatyw, odbyły się pro bono – powiedziała organizatorka.

W warsztatach „Jak (nie) prezentować się jak Steve Jobs. Postaw na swój styl i zaczaruj publiczność” wzięło udział dwadzieścia pięć osób – ja miałam wielką przyjemność być wśród nich. „Wielką przyjemność”, bo prelegent i autor warsztatów Damian Winkowski – na swoim przykładzie pokazał w jaki sposób można zainteresować słuchaczy. Nie znoszę nudnych prezentacji mówionych monotonnym językiem – podczas wczorajszego spotkania w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER miałam okazję zetknąć się z prawdziwym mistrzem;) Wskazówki Damiana, podane w sposób rzeczowy a jednocześnie dowcipny, na pewno zapamiętam.

Prezentacja Damiana

Po cześci teoretycznej zostaliśmy podzieleni na grupy. Naszym zadaniem było stworzenie prezentacji „Zdrowie na talerzu”. Zasiedliśmy na trawie i zaczęliśmy działać. Czy przeszkadzało nam, że większość z nas wcześniej się nie znała? Ani trochę;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JKD50ZK-Lhw[/youtube]

Damian Winkowski – lubi ludzi kreatywnych i odważnie zmieniających świat. Zajmował się szkoleniami z zakresu analityki internetowej, konwersji (Google Analytics, AdWords) oraz prowadził zajęcia dla przedsiębiorców oraz organizacji NGO podczas pracy w Google. Obecnie blisko środowisk satrtupowych (nagroda publiczności na Startup Weekend Trójmiasto), jako Captain Salesman zawiera pakty z żeglarzami e-commerce z całego świata. Prywatnie żeglarz i biegacz, oglądacz TEDowych wystąpień.

Inne projekty organizowane w ramach cyklu  na stronie 3camp.pl

A najbliższe spotkanie już 16 kwietnia:)