Było ciemno, buro i paskudnie, a jednak niemal trzysta pięćdziesiąt osób wędrowało z nami po Nowym Porcie. To magia dzielnicy sprawiła;)

Na pierwszym planie zdjęcia najmłodszy uczestnik wycieczki – Dominik:)

Bardzo dziękuję (podobno) 348 osobom (czy w tej liczbie jest przewodnik i ja – nie wiem:), które razem z nami wędrowały dzisiaj po Nowym Porcie.

Bardzo dziękuję sponsorowi spaceru restauracji T29 Bar i sponsorom nagród – Gdańscy Mieszczanie,  Szafa Gdańska, Art Mi Studio, Gdańskie Inwestycje Komunalne Sp. z o.o. i księgarni/sklepowi pamiątkarskiemu z ul. Piwnej.

Gdańscy Mieszczanie na Facebooku

Aleksandrze – Tobie oczywiście dziękuję w sposób szczególny – niezły team tworzymy:)
Dziękuję Grzesiowi – nosicielowi megafonu; Władysławowi Sudomir, który pilnował porządku i trzem „Marysiom” Amelce, Kasi i Julci.
Dziękuję Mirkowi, Gosi i Julci, czyli części mojej rodzinki, bez której bym sobie dzisiaj nie poradziła:):)
Na głównym zdjęciu nie widać niestety wszystkich uczestników – niektórzy byli zajęci paleniem papierosów, rozmową (wszak iBedekerowe spacery to również spotkanie towarzyskie), bądź po prostu nie zdążyli:)

Spacer prowadzony przez licencjonowanego przewodnika Aleksandra Masłowskiego wiódł trasą, którą oznaczyła Joanna Pruszyńska i był pierwszym z cyklu spacerów po Nowym Porcie:)

Relacja z drugiego spaceru
Relacja z trzeciego spaceru

Zapraszam do obejrzenia FRAGMENTÓW narracji przewodnika:

  1. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W5AFzdUV7Po[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FGJCg2llRFU[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t9gGe_8rQzg[/youtube]