Firma Origami BTL Solutions, iBedeker i przewodnik turystyczny Aleksander Masłowski zapraszają na drugą część spaceru po Nowym Porcie.

Jeżeli w niedzielę, 3 lutego, nad Gdańsk nie nadciągnie burza śnieżna, jeśli nie będzie lało jak z przysłowiowego cebra, jeśli miastem nie będzie targał huragan, to zaprosimy Państwa na drugą część spaceru po Nowym Porcie. Drugą po pierwszej, a przed trzecią.

Relacja z pierwszego spaceru po Nowym Porcie

RELACJA z zapowiadanego wydarzenia

 

Tak, będzie i trzecia część:)
W przypadku fatalnych warunków atmosferycznych spacer odbędzie się w innym terminie. W przypadku wątpliwości proszę zajrzeć na iBedeker dwie godziny przed spotkaniem.

Wędrówka będzie możliwa, dzięki pomocy firmy Origami BTL Solutions. Serdecznie za tę pomoc dziękuję;) Udział w spacerze jest bezpłatny.

Spotkamy się w miejscu, w którym poprzednio się rozstaliśmy, a więc w okolicy tzw. Kościoła Morskiego.
Jak zwykle, nie ma potrzeby zapisywania na spacer, ale będzie mi miło, jeśli w komentarzu pod tekstem potwierdzą Państwo swój udział.

Bardzo proszę o zabranie wizytówek/karteczek z imieniem, nazwiskiem i adresem emailowym – będziemy losowali gdańskie upominki:

– Dwie torby marki TOTU, zaprojektowane i ufundowane przez Natalię Frankowską
– Książkę „W drodze z Niemiec do Niemiec” G.Grassa, ufundowaną przez Wydawnictwo Oskar
– Książkę „Przy obieraniu cebuli” G. Grassa, ufundowaną przez Wydawnictwo Oskar
– Książkę „Dawno temu w Nowym Porcie” M. Kiesewettera, ufundowaną przez grupę Gdańscy Mieszczanie.
– Program „Był sobie Gdańsk” – prezent od Andrzeja Ługina.
– Gdańską skrzyneczkę o wymiarach 17,5 x 11 x 7 od Art Mi Studio
– Drugą część albumu „Był sobie Gdańsk”, prezent od stałej bywalczyni naszych spacerów – Joanny Neuman-Zawadzkiej. Joanna napisała: – Mam dwa egzemplarze tego albumu, chętnie ofiaruję.  Dziękuję Ci Asiu:)

Po przeczytaniu informacji o prezencie od Joanny Zawadzkiej, odezwała się licencjonowana przewodniczka Danuta Lietke. Ponieważ ma dwa albumy Fot. Kosycarza. Sopot – jeden egzemplarz przeznacza do losowania:)

Do zobaczenia:)

Tytuł: iBedekerowy spacer po Nowym Porcie – cz. II
Lokalizacja: ul. Oliwska 2, Gdańsk
Godzina rozpoczęcia: 13:00
Data: 2013-02-03
Godzina zakończenia: 14:30