Gdańsk Kiełpino Górne. Pod koniec lutego pisałam, że firma ENERGA-OPERATOR ma zamiar zamontować platformę pod gniazdem bocianim przy ul. Otomińskiej. Nie zdążyła…

Wygląda na to, że mieszkańcy Kiełpina Górnego mogą porzucić marzenia o bocianich pisklakach. Silny wiatr strącił założone w ubiegłym roku gniazdo. Szkoda, że plan firmy ENERGA OPERATOR nie został zrealizowany w zapowiadanym czasie 🙁

Oto co pozostało po bocianiem gnieździe…

Ojej! Ale strata. Moze ktoś pomoze „uplesć” nowe… 🙁