Licencjonowani przewodnicy po Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapraszają Państwa do wspólnego zwiedzania Trójmiasta.

przewodnicy po TrójmieściePrzewodnictwo to przygoda – ciągłe odkrywanie nowych miejsc, ludzi, zdarzeń, nieustanna fascynacja bogactwem historii – tak o swojej pracy opowiada jedna z licencjonowanych przewodniczek po Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Licencjonowani przewodnicy po Trójmieście – obejrzyj ich profile

A oto, co mówią inni przewodnicy, inne przewodniczki:

Parafrazując słowa Marka Twaina „Każde MIASTO jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu” – odkrywam przed słuchaczami to co „nieznane”, pokazując im drugie ja miejsc, ich historie dnia dzisiejszego i dawną w moim rodzinnym mieście – GDAŃSKU i na Pomorzu, dzieląc się tą wiedzą z turystami, znajomymi, rodziną.

Po latach spędzonych poza granicami Miasta i kraju doskonale zrozumiałam co Günter Grass miał na myśli pisząc w „Blaszanym bębenku” – „Ameryka, ach cóż znaczy Ameryka wobec tramwaju z numerem dziewięć, który jeździł do Brzeźna …”
Możliwe jest także zamówienie zwiedzania w towarzystwie XIX-wiecznej damy – w zależności od programu i pogody.

Jestem przewodnikiem turystycznym po Trójmieście od 1985 roku. Oprowadzam gości krajowych oraz turystów niemieckich (młodzież, autochtonów, przedstawicieli biznesu i polityki). Z historii Gdańska szczególnie interesuję się okresem Wolnego Miasta Gdańska.

Przekazując słuchaczom moją wiedzą i mówiąc o tym co ważne i ciekawe, staram się robić to w sposób łatwy i przyjemny, dostosowany do poziomu oprowadzanej grupy. Mam nadzieję, że spacer ze mną, będzie dla Państwa zachętą do następnych odwiedzin w Trójmieście, aby poznawać je coraz dokładniej. Naprawdę jest tego warte.

Jestem nieszablonowym przewodnikiem. Z wielu powodów zachęcam odbiorcę do dialogu. Staram się zainteresować słuchacza moją opowieścią. Oprowadzam po przestrzeniach o tak skomplikowanej historii, że próba przedstawienia jej w formie monologu zakończyłaby się tragicznie – zaśnięciem grupy lub zlinczowaniem przewodnika!

Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Mam ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży turystycznej.  Oprowadzam wycieczki i turystów indywidualnych w języku polskim i angielskim.

I work readily both with children and adults, during their leisure (holiday) break or business meeting. I lead tours of Tricity by bus, by foot, by bicycle or by kayak. I guide tours in Polish and English.

Приглашаю всех заинтересованных на прогулку по тысячелетнем городу. Обещаю, что будет симпатично и интересно.

 

Jesteś licencjonowanym przewodnikiem turystycznym
lub pilotem wycieczek?
Chcesz się zareklamować na iBedeker.pl ?

Zapraszam do kontaktu – Ewa Kowalska – email

Koszt utworzenia profilu (tekst, zdjęcia w dowolnej liczbie, ew. film, możliwość edycji, promocja na fb) – 200 zł /rok