Udało się! Dzięki zaangażowaniu Czytelników mojego bloga, a nawet ich Krewnych i Przyjaciół, przeszłam do trzeciego etapu konkursu organizowanego przez Onet.pl.

Wystartowałam w kategorii „Moje zainteresowania i pasje”, a iBedeker był jednym z siedmiuset sześćdziesięciu ośmiu blogów zgłoszonych do konkursu. Dzisiaj znalazłam się wśród dziesięciu autorów, którzy przeszli do kolejnego etapu i co warto dodać, uplasowałam się na drugim miejscu!

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli poprzeć mnie w tej zabawie:)

Co dalej? Nadszedł czas na ocenę blogów (owych dziesięciu) przez Jurora, którym w mojej kategorii jest Jolanta Kwaśniewska. W zasadach konkursu czytamy:

Blogi Nominowane przez Jurorów, w łącznej liczbie 30, przejdą do 2 etapu oceny przez Kapitułę Konkursu, tzn. zostaną przedstawione wszystkim członkom Kapituły. Następnie zostaną poddane ocenie na spotkaniu Kapituły. Efektem będzie wybór najlepszego bloga i przyznanie mu tytułu: Blog Roku 2010 oraz wybór dwóch blogów, które otrzymają tytuł: Blog Roku 2010 – Wyróżnienie Główne.

W Kapitule Jury zasiądą: Anna Maruszeczko, Maciej Budzich, Monika Olejnik, Filip Niedenthal, Jerzy Stuhr, Aleksander Bochenek, Katarzyna Grochola, Jolanta Kwaśniewska, Maria Czubaszek-Karolak i Maciej Musiał.

Jednocześnie rozpoczął się etap polegający na wyłonieniu Bloga Blogerów. Jeśli ktoś z Państwa chciałby jeszcze raz zagłosować na iBedeker, będę wdzięczna za ponowne wysłanie sms (już ostatni raz;)) na numer:

7122 o treści H00777 (H zero zero siedem siedem siedem, bez spacji)

Koszt sms to 1,23 zł, a zebrane fundusze będą przekazane na cele charytatywne.

Czytelnicy, Rodzino, Przyjaciele, Krewni i Przyjaciele Przyjaciół:), Gdańsku, Gdynio i Sopocie – pozostańcie proszę ze mną, pozostańcie z iBedekerem;) Dziękuję!

Etapy ogłoszenia wyników na stronie Organizatora