„Panorama”, Filip Ignatowicz i… stadion
"Panorama" - autorstwa Filipa Ignatowicza i Zofii Zuchowicz, to krótki film o Gdańsku, laureat głównej nagrody w konkursie "Gdańsk mnie kręci, kręcę Gdańsk".
Uroczystość ogłoszenia wyników odbyła się w październiku 2009 r., podczas gali, w ramach festiwalu Yach Film Festiwal. Do dzisiaj to mój ulubiony video clip, opowiadający o Gdańsku.
Filip, prywatnie syn moich przyjaciół, jest studentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, a jego wielką pasją, spośród wielu innych, jest tworzenie filmów. On ma wielki talent, ja mam materiał dokumentujący powstawanie stadionu w Gdańsku od pierwszego dnia tydzień po tygodniu (to jedyny taki dokument w kraju). To spora wartość, być może połączymy siły, być może:)
Skomentuj


Wpisy(RSS)