Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Oliwa w sprawie Zielonego Bulwaru


NAwigacja Wydarzeń

Nowa Kielnieńska, Nowa Spacerowa z tunelem pod Pachołkiem i Zielony Bulwar – jedni krytykują, inni wręcz nalegają na szybką realizację nowej trasy komunikacyjnej dla Gdańska. Na sześciu spotkaniach informacyjnych, zorganizowanych przez Biuro Rozwoju Gdańska przy wsparciu Rad Dzielnic, mieszkańcy dowiedzą się jakie korzyści niesie za sobą ta inwestycja.

– Od godziny 16:00 do 19:00 w siedzibach Rad Dzielnic, projektanci Biura Rozwoju Gdańska czekać będą na mieszkańców – to okazja do uzyskania przez wszystkich zainteresowanych  informacji z pierwszej ręki, co zapewne pomoże w wypracowaniu własnej opinii dotyczącej tej trasy – informuje Dyrektor Biura Rozwoju Gdańska, Edyta Damszel-Turek.

Kolejne spotkanie odbędzie się w siedzibie Rady Dzielnicy Oliwa.

Planowana trasa komunikacyjna rozpoczyna się od tunelu pod Martwą Wisłą, następnie biegnie na skraju osiedli mieszkaniowych Zaspy, Przymorza, Żabianki oraz terenów zielonych Pasa Nadmorskiego. Kolejnym jej etapem jest tunel pod Pachołkiem i Nowa Spacerowa oraz węzeł Wysoka (omijając Oliwę i Osowę). Jej ostatni odcinek sięga do planowanej obwodnicy Metropolitalnej poprzez ulicę Nową Kielnieńską.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
21/09/2016
Godzina:
14:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Rada Dzielnicy Oliwa
ul. Opata Jacka Rybińskiego 10
Gdańsk, 80-317 Polska
+ Google Map