Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dolne Miasto z góry – wykład Opowiadaczy Historii Dolnego Miasta


NAwigacja Wydarzeń

Opowiadacze Historii Dolnego Miasta w Gdańsku mają przyjemność zaprosić wszystkie osoby interesujące się fotografią, a szczególnie fotografią Dolnego Miasta, na piąte spotkanie z cyklu „Profesjonalnego fotoreportera i dziennikarza przy tym nie było”. Wydarzenie odbędzie się 22 września 2016 roku, o godz. 17:30, w CSW Łaźnia przy ul. Jaskółczej 1. RELACJA z wydarzenia.

Projekt ten, który wystartował w połowie kwietnia, potrwa do połowy grudnia 2016 roku i zakończy się wystawą unikatowych zdjęć z Dolnego Miasta. Podczas najbliższego spotkania uczestnicy zobaczą jak wygląda Dolne Miasto z poziomu kilku niedostępnych dachów na Dolnym Mieście (np. z dachu budynku LPP) i z wysokości kabin operatorów dźwigów pracujących na Dolnym Mieście lub w okolicach (np. z kilku żurawi pracujących na Wyspie Spichrzów). Większość z tych zdjęć będzie miała tego dnia swoją ogólnoświatową premierę.

Wykład odbędzie się w ramach projektu „Rewitalizacja społeczna dzielnicy Dolne Miasto, Dolny Wrzeszcz, Letnica i Nowy Port w Gdańsku” współfinansowanego przez Gminę Miasta Gdańska (Referat Rewitalizacji Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Gdańsku).

Warto przeczytać i obejrzeć przed spotkaniem:
11 marca 2012 r. – Aura Island
11 lipca 2013 r. – dźwig na placu przebudowy budynku LPP

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
22/09/2016
Godzina:
15:30 - 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
ul. Jaskółcza 1
Gdańsk, 80-767 Polska
+ Google Map