Muzeum Archeologiczne w Gdańsku zaprasza dzieci wraz z opiekunami oraz grupy szkolne na zajęcia w czasie ferii zimowych w sopockim Grodzisku. 

ferie w muzeum

Zajęcia będą się odbywały od 09.02 do 24.02 z wyjątkiem poniedziałków.
Początek zajęć godzina 10.30
Czas trwania: 1 lub 2 godz.
Koszt: 6 zł/dziecko, opiekunowie bezpłatnie (wariant I oferty edukacyjnej) lub koszt: 10 zł/dziecko, opiekunowie bezpłatnie (wariant V oferty edukacyjnej).
W zajęciach uczestniczą dzieci z opiekunami. Prosimy o wpisanie się na listę uczestników po numerem telefonu 058 340 66 00.

Grupa szkolna, która już uczestniczyła w zajęciach w Grodzisku w Sopocie ma możliwość bezpłatnego zwiedzenia lub odbycia zajęć w oddziale Błękitny Lew w Gdańsku (podobnie grupy, które odwiedziły Oddział Błękitny Lew, kolejne zajęcia w Grodzisku w Sopocie lub zwiedzanie – bezpłatne). Również indywidualni zwiedzający, uczestnicy zajęć w Grodzisku w Sopocie mogą jeden raz bezpłatnie zwiedzić oddział Błękitny Lew lub uczestniczyć w feryjnych zajęciach (podobnie zwiedzający, którzy odwiedzili w ferie oddział Błękitny Lew w Gdańsku, kolejne zajęcia w Grodzisku w Sopocie lub zwiedzanie Muzeum – bezpłatne). Promocja ważna za okazaniem biletu i legitymacji wydanej przez Muzeum.