BiblioCamp to cykl spotkań z blogerami, odbywających się w Fiii Gdańskiej. W każdy marcowy wtorek w bibliotece pojawiają się osoby zainteresowane różnorodnymi działaniami w sieci.

Gościem trzeciego wieczoru z blogerem będzie Natalia Hatalska. Spotkanie odbędzie się 22 marca o godz. 18.

Natalia Hatalska – ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jako stypendystka prestiżowego programu Joseph Conrad Scholarship studiowała również w London Business School w Wielkiej Brytanii.

W latach 2005-2009 kierownik działu komunikacji w Wirtualnej Polsce. Wcześniej zajmowała stanowisko menedżera ds. public relations w NIVEA Polska i Young Digital Planet. Pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach reklamowych (MediaTrendy, Golden Arrow, Obsesja Papieru). Obecnie jako Chief Inspirator współpracuje z domem mediowym Universal McCann, a także wykłada m.in. w SWPS, SGH i na Uniwersytecie Gdańskim.

Od 2008 juror w prestiżowym konkursie polskiej reklamy KTR w kategorii Active Advertising.

Autorka bloga poświęconego reklamie hatalska.com, któremu przyznano tytuł Bloga Roku w kategorii Profesjonalne oraz Wyróżnienie Główne w konkursie Blog Roku 2009 organizowanym przez Onet SA.