Filia Gdańska Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku przez cały marzec będzie siedzibą spotkań z blogerami oraz miejscem spotkań osób zainteresowanych różnorodnymi formami działań w sieci.

Blogi pisane są przez różne osoby, które na blogach dzielą się swoją pasją wiedzą bądź umiejętnościami z tak różnorodnych dziedzin jak literatura, marketing moda aż po gotowanie.

Przedsięwzięcie rozpocznie się 8 marca o godz. 17.00 wystawą fotografii gdańskich blogerek „Szafiarek” oraz pokazem mody autorstwa Aleksandry Staniszewskiej.

Prezentacja fragmentu kolekcji Romantic Rocket. Główną inspiracją kolekcji są futurystyczne stroje filmowych bohaterów-podróżników przemierzających kosmos. Wyobrażenia o przyszłości zostały przeniesione na język codziennej mody ulicznej, z myślą o wszystkich lubiących swoje małe podróże w miejskim universum.

Wystawa fotografii gdańskich blogerek prezentujących w sieci własne modowe stylizacje. Blogerki specjalnie na potrzeby projektu przygotowały modowe kreacje w przestrzeni Gdańska.

Jeżeli jeszcze ich nie znasz, albo znasz a chcesz poznać lepiej zajrzyj na blogi i koniecznie przyjdź obejrzeć wystawę.

Around My Closet

Biotechnologys Wardrobe

Jak gdyby nigdy nic

kayaretro

Veronica_Fraticelli

Wystawa czynna od 8 marca do 8 kwietnia 2011 r.

Godziny otwarcia: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 10:00 – 18:00; środa, sobota w godz. 9:00 – 15:00. Wstęp wolny

Koordynacja : Alicja Lipińska

Partnerzy : Fundacja Projekt KulturaCMT Consulting, iBedeker