Drodzy Czytelnicy iBedekera. W konkursie prestiżowego portalu www.bankier.pl, zostałam przez Kapitułę zakwalifikowana do drugiego etapu konkursu Kobieta Biznesu 2011. To moja wielka radość i satysfakcja. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na oficjalnej stronie konkursu czytam:

Z licznych zgłoszeń, jakie dotarły do redakcji, kapituła wybrała 10 kandydatek, które w drugim etapie konkursu na Kobietę Biznesu 2011 powalczą o wasze głosy. Głosowanie potrwa do 15 kwietnia 2012.

O nominacji do drugiego etapu decydował przede wszystkim poziom przedsiębiorczości każdej z Pań oraz osiągnięcia biznesowe, jakie udało się osiągnąć firmie w 2011 roku. Pod uwagę zostało wzięte także m.in. zaangażowanie właścicielki firmy w funkcjonowanie przedsiębiorstwa, działalność społeczna firmy, czy też trafienie z produktem/usługą w niszę.

Drugi etap konkursu to głosowanie internautów. Wystarczy wejść na stronę konkursową, zarejestrować się i oddać swój głos na kobietę, która waszym zdaniem charakteryzuje się największym poziomem przedsiębiorczości.
Wśród głosujących rozlosujemy nagrody ufundowane przez firmę Businesswoman&life, Merlin.pl S.A., Wydawnictwo Onepress oraz Bankier.pl.

Jeśli zechcecie Państwo na mnie oddać głos, będzie mi bardzo miło:)

Ewa Kowalska w konkursie Kobieta Biznesu 2011 – głosowanie