Zespół Thesis zaprasza na koncert w ramach swojej wiosennej trasy. Zagra w towarzystwie specjalnych gości: zespołów Bregma oraz Deafconnected.

2013.04.13 Gdynia DesdemonaKomunikat prasowy:

Thesis (Warszawa – Polska)

Zespół THESIS działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę „Channel 1”, akustyczną EPkę „Acoustic Music EP 1”, był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. 19 października 2012 roku ukazała się najnowsza EPka zespołu „Fates EP2”.

Zespół określa swoją muzykę jako Psychodeliczny Progresywny Post Rock i łączy na scenie żywiołową muzykę z wizualizacjami miksowanymi na żywo.

Bregma to rockowo – metalowy zespół, zawierający w swojej muzyce elementy eksperymentalne z zachowaniem melodyjności utworów. Projekt jest kompilacją muzycznych doświadczeń zebranych na przestrzeni lat przez członków zespołu. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez BREGMĘ finalny produkt, pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów.

Początek 2011 roku przyniósł pierwsze koncerty oraz nagranie demo, które można odsłuchać na stronie profilowej myspace zespołu. W 2012 roku zespół koncentruje się na intensywnym koncertowaniu oraz pracą nad debiutancką płytą.

Deafconnected – Gdański zespół grający na pograniczu post rocka, sludge metalu i muzyki eksperymentalnej. Formacja powstała w kwietniu 2012 roku i po kilku miesiącach wytężonych prac nad koncepcyjnym materiałem rozpoczęła koncertowanie. Przestrzennie, surowo, ciężko i depresyjnie

Bramy otwierają się od godziny 19:00 natomiast bilety są w cenie 10 PLN (przedsprzedaż) i 15 PLN (w dniu koncertu).
Bilety w przedsprzedaży jedynie za pośrednictwem oficjalnego sklepu.

Tytuł: Koncert w ramach wiosennej trasy „Thesis”
Lokalizacja: Klub Desdemona, ul. Antoniego Abrahama 37, Gdynia
Godzina rozpoczęcia: 19:00
Data: 2013-04-13