Strona główna iBedeker

Łukasz Darski – Dziarski Przewodnik

Licencjonowany przewodnik po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Pilot turystyczny po województwie pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek i przewodnikiem turystycznym po Trójmieście, województwie pomorskim oraz warmińsko-mazurskim. Oprowadzam w języku polskim i angielskim. Posiadam również uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej, co pozwala na poznanie Gdańska podczas wycieczki kajakiem.

Jestem nieszablonowym przewodnikiem. Z wielu powodów zachęcam odbiorcę do dialogu. Staram się zainteresować słuchacza moją opowieścią. Oprowadzam po przestrzeniach o tak skomplikowanej historii, że próba przedstawienia jej w formie monologu zakończyłaby się tragicznie – zaśnięciem grupy lub zlinczowaniem przewodnika!

Współpracuję między innymi z Fundacją Centrum Solidarności oraz Europejskim Centrum Solidarności. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę edukacyjne zajęcia dla młodzieży polskiej i zagranicznej. Podczas spotkań młodzi ludzie poznają wydarzenia i postaci związane z najnowszą historią Polski.

Jestem zaangażowany w Program Rewitalizacji Dolnego Miasta „Dolne Miasto Otwarte”. Wspólnie z różnymi instytucjami i organizacjami działamy na rzecz przywrócenia świetności jednej z ciekawszych gdańskich dzielnic.

Do wspólnego zwiedzania zapraszam zarówno turystów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane, młodych i dorosłych. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Wspólnie z klientem układamy program zwiedzania dostosowany do czasu wycieczki i zainteresowań grupy.

KONTAKT

tel.: +48 600 291 909

e-mail: info@dziarskiprzewodnik.pl

Zapraszam na moją stronę internetową - www.dziarskiprzewodnik.pl

asd


Tagowane jako: , , ,

Odpowiedzi (3) »

  1. Najlepszy przewodnik !

  2. Zdecydowanie najlepszy ! :)

  3. Taki przewodnik to największy skarb, zdecydowanie godny polecenia i naśladowania

Skomentuj


Proszę zauważyć: moderacja komentarzy jest włączona, co może opóźnić jego publikację.

Czas na iBedeker

Projekt iBedeker.pl jest dedykowany turystom, organizatorom wycieczek, pilotom i przewodnikom turystycznym, ale nade wszystko miłośnikom Gdańska, Sopotu i Gdyni.
Znajdziecie tu Państwo relacje z niszowych wydarzeń kulturalnych, związanych z popularyzowaniem wiedzy o wspomnianych miastach; multimedialną reklamę przewodników turystycznych, umożliwiającą organizatorom wycieczek dokonanie właściwego wyboru; propozycje spacerów po okolicy oraz opisy ciekawych miejsc, zabytków i budowli (czasami kontrowersyjnych).
Zapraszam Ewa Kowalska :-)