Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spichlerze, Wyspa Spichrzów, Stary Port, Motława – miejsca znane i nieznane|Chodźmy zwiedzać|Rodzinne spacery z przewodnikami


NAwigacja Wydarzeń

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na bezpłatne spacery.

Ferie to idealny czas na odkrywanie różnych tajemnic i ciekawych zakamarków, a tych w Gdańsku nie brakuje.
Dlatego przygotowaliśmy ofertę skierowaną do mieszkańców regionu, jak i turystów, którzy zimowe ferie spędzać będą nad Bałtykiem. Między 19 stycznia a 24 lutego zorganizowanych zostanie aż 10 tematycznych spotkań, dedykowanych rodzinom z dziećmi. Będą rozpoczynać się godzinnym spacerem po mieście z przewodnikiem, a kończyć wizytą w jednym z gdańskich obiektów turystycznych.
Akcja „Chodźmy na spacer” jest częścią szerszej kampanii promocyjnej regionu pomorskiego zachęcającej do spędzania ferii zimowych właśnie na Pomorzu.
Szczegółowy terminarz spacerów znajduje się na stronie https://naspacer.pomorskie.travel/, na której dostępny jest także formularz rejestracyjny.

Gdzie Gdańszczanie budowali magazyny portowe? Czym były wypełnione? Co to jest potaż? Jak to się stało, że na Motławie mamy wyspy? Chodź z nami na spacer i posłuchaj o znaczeniu rzeki dla historii Gdańska, poznaj nazwy spichlerzy i dowiedz się, jak funkcjonował Stary Port!

Szczegóły

Data:
20/01/2019
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Miejsce wydarzenia

Zbiórka w Bramie Wyżynnej (ul. Wały Jagiellońskie 2a). Trasa spaceru prowadzi do Spichlerzy (ul. Ołowianka 9-13)