Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Po drugiej stronie „SITKA” – spotkanie z Magdaleną Szpiner


NAwigacja Wydarzeń

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie z serii – Po drugiej stronie „SITKA”. Cykl ten poświęcony jest dziennikarzom Radia Gdańsk. 2 czerwca 2016 o godz. 17.30 gościem będzie Magdalena Szpiner.

Te głosy są znane i słyszane codziennie podczas wiadomości, reportaży, czy programów Radia Gdańsk. Po drugiej stronie „sitka” jest znany dziennikarz, który chętnie spotka się ze słuchaczami. Opowie o swojej pracy i z pewnością, jak to w dziennikarskim zawodzie bywa, o różnych niespotykanych sytuacjach. Anegdot też nie zabraknie. Opowie, o tym co lubi czytać, za co lubi Gdańsk i co chciałby w nim zmienić.

Magdalena Szpiner – prowadząca poranny program Radia Gdańsk. Z radiem związana od lat licealnych. Zaczynała w lokalnych radiostacjach w Bełchatowie i Łodzi, po przeprowadzce na Pomorze, związała się ze stacją Złote Przeboje,  by po kilku latach zdobywać szlify w trójmiejskim oddziale radia RMF. Od 14 lat w Radiu Gdańsk, gdzie budzi każdego ranka słuchaczy z Pomorza, a za pomocą Internetu także z Polski, a czasem z Europy( Anglia, Szwecja, Niemcy) czy odległej Japonii. Jej poranne zmagania docenił branżowy magazyn Press, umieszczając Magdę Szpiner wśród najlepszych „polskich budzików”, obok chociażby Wojciecha Manna.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, wspierająca od wielu lat  fundacją Irasiad- Zagubionym. Wielbicielka dalekich podróży na własną rękę, podczas których ważniejsze od biegania po muzeach jest bieganie… po ulicznych kramach i straganach w poszukiwaniu nowych smaków i kolorów.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
02/06/2016
Godzina:
15:30 - 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Filia Gdańska Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej
ul. Mariacka 42
Gdańsk, 80-833 Polska
+ Google Map