Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jacek Naliwajek po drugiej stronie „SITKA”


NAwigacja Wydarzeń

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na pierwsze spotkanie z serii Po drugiej stronie „SITKA”, które odbędzie się 14 kwietnia o godz. 17.30. Cykl ten będzie poświęcony dziennikarzom Radia Gdańsk, a podczas czwartkowego spotkania uczestnicy poznają bliżej Jacka Naliwajka.

Te głosy są znane i słyszane codziennie podczas wiadomości, reportaży, czy programów Radia Gdańsk. Po drugiej stronie „sitka” jest znany dziennikarz, który chętnie spotka się ze słuchaczami. Opowie o swojej pracy i z pewnością, jak to w dziennikarskim zawodzie bywa, o różnych niespotykanych sytuacjach. Anegdot też nie zabraknie. Opowie, o tym co lubi czytać, za co lubi Gdańsk i co chciałby w nim zmienić.

Jacek Naliwajek – człowiek radia – dziennikarz i publicysta. Urodził się w Białymstoku a wychował pośród trzech kultur: katolickiej, prawosławnej i muzułmańskiej. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, który swoją karierę rozpoczął od pracy w radiu studenckim. Pracował w Radiu Wolna Europa, Radiu Plus a od 1994 roku zawodowo związany z Radiem Gdańsk, w którym zadaje niewygodne pytania, porusza trudne i ważne tematy dotyczące Gdańska i regionu.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
14/04/2016
Godzina:
15:30 - 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Filia Gdańska Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej
ul. Mariacka 42
Gdańsk, 80-833 Polska
+ Google Map