Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Filmowa sowota”, czyli rodzinne spotkanie w muzeum


NAwigacja Wydarzeń

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE.
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska serdecznie zaprasza na „Filmową sowotę”, czyli rodzinne spotkanie w Muzeum. 10 października w godz. 10.00 – 12.00 i 13.00 – 15.00 w Sali edukacyjnej Ratusza Głównego Miasta odbędzie się projekcja filmu „Żona dla Australijczyka”.

Podczas weekendów, w Oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, odbywają się interaktywne zajęcia dla rodzin. Jest to doskonała okazja do spędzenia czasu z dziećmi oraz w gronie przyjaciół w ciekawy sposób, któremu towarzyszy poznanie niezwykłej historii Gdańska.

Filmowe sowoty polegają na projekcji wybranego filmu (zgodnie z podaną tematyką), po której odbędzie się krótkie jego omówienie. Spotkania te będą również bogate w różnego rodzaju opowieści, legendy, quizy oraz zabawy. To doskonały pomysł no sobotę, poszerzenie swojej wiedzy na temat historii miasta oraz zabawy z polską kinematografią, którą warto znać.

Koszt zajęć wynosi 10 zł od osoby. W przypadku zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych wymagany jest kontakt telefoniczny w celu ustalenia dodatkowych terminów zajęć.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
10/10/2015
Godzina:
08:00 - 13:00
Koszt:
zł10
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Ratusz Głównego Miasta
Długa 46/47
Gdańsk, 80-831 Polska
+ Google Map