Otwarcie kolejnego punktu widokowego na Gdańskim Szlaku Wodociągowym

punkt widokowy na koronie Zbiornika Wody Stary Sobieski

13 października miejska spółka Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna otwiera trzeci z kolei – po „Starej Oruni” i sobieszewskim „Kazimierzu” – punkt widokowy Gdańskiego Szlaku Wodociągowego. Wielkimi ...

Free