W niedzielny wieczór, 25 września 2011 r., w Domu Zarazy wystąpił z koncertem zespół Spirala. 

Zespół Spirala i Danuta Poczman z Domu Zarazy

Koncert odbył się w ramach cyklu „Rock Oliva w Domu Zarazy”

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X8jyRl3C5_o[/youtube]

Relacje z koncertów w Trójmieście

 

Zespół Spirala powstał z założenia i chęci stworzenia ,,czegoś nowego”, aby każdy z jego członków miał prawo do wyrażenia własnych refleksji, przemyśleń, emocji i uczuć we wspólnie tworzonej muzyce. Sama nazwa wywodzi się od miejsca, w którym zespół odbywa próby. Spirala, jak nazwali to mijsce jego członkowie, to mała piwnica w przy ul. Polanki 34 w Gdańsku Oliwie (dom Państwa Kołodziejów), która pod wpływem ciężkiej zespołowej pracy i użytych materiałów budowlanych zamieniła się w salkę prób. Dlaczego Spirala? To już dłuższa historia:)

Do zespołu należą Piotr ,,Piret” Kołodziej (wokal, gitara), Damian ,,Wheeler” Aniszewski (gitara), Marcin ,,Wróbel” Wróblewski (Bas)

Ich muzyka nawiązuje do wielu gatunków muzycznych. Jednym słowem mówiąc- docelowa inspiracja tych ludzi obejmuje epokę, w której panował Rock’n’roll. Wolność, miłość, braterstwo to cechy, które kierują tymi młodymi ludźmi. Bunt wobec otaczających nas zasad i reguł, a także inna perspektywa, łamiąca zasady współczesnej cywilizacji w imię naturalnych praw człowieka, chęć dotarcia do wnętrza świata spirytualnego, harmonii i materii- Spirala…

Informacja o zespole pochodzi z profilu grupy na facebooku