Te sterczące pale jeszcze niedawno stały na plaży – pisze użytkownik facebooka. Przerażająca jest siła natury…

Gdynia Orłowo po sztormie. Fot. Anna Kiełbasińska
Te sterczące pale jeszcze niedawno stały na plaży – pisze użytkownik facebooka. Przerażająca jest siła natury…

Gdynia Orłowo po sztormie. Fot. Anna Kiełbasińska
Brak komentarza