Szanowni Państwo, Drodzy iBedekerowicze – moje internetowe dziecko iBedeker skończyło już 3,5 roku – jest więc świadome, a jednocześnie bardzo ciekawe świata.

iPhone app iBedekerChciałabym, aby jak najlepiej się rozwijało (to dziecko:)), więc myślę nad jego mobilną wersją, umożliwiającą łatwe dotarcie do informacji o ważnych wydarzeniach, bieżących atrakcjach, szlakach turystycznych, miejscach wartych zwiedzenia i wszystkiego tego, co interesuje turystę.
Bardzo Państwa proszę o wypełnienie ankiety, która pozwoli mi pójść we właściwym kierunku:)

Jednocześnie, jeśli mają Państwo jakiekolwiek sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania iBedekera – proszę o komentarze pod tekstem.

Bardzo liczę na Państwa pomoc – Ewa Kowalska

Przypominam, że dostępna jest aplikacja na iPhone  w podstawowej swojej odsłonie:)

ANKIETA

Jak Pani/Pan najczęściej dowiaduje się o tym, co się dzieje w Gdańsku?Czy Pani/Pana zdaniem, łatwo jest pozyskać informację o interesujących atrakcjach/wydarzeniach/miejscach w Gdańsku?


Czy byłby/aby Pan/Pani zainteresowany zakupem aplikacji na telefon, która ułatwia dostęp do informacji o bieżących atrakcjach/wydarzeniach/miejscach/szlakach turystycznych w Gdańsku?


Czy powstanie aplikacji na telefon umożliwiającej zdobycie bieżących informacji o atrakcjach/wydarzeniach/miejscach/szlakach turystycznych w Gdańsku wydaje się Pani/Panu potrzebne?