Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaspa | Lokalne Przewodniczki i Przewodnicy


NAwigacja Wydarzeń

Instytut Kultury Miejskiej i Plama Gdański Archipelag Kultury zapraszają na wykłady, spacery i warsztaty związane z Kolekcją Malarstwa Monumentalnego.

11.05 • Warsztaty fotografii mobilnej Street art – street foto / warsztat g. 12.00 / Adrian Werner / Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, informacje i zapisy na www.muralegdanskzaspa.pl/warsztaty
• maj/czerwiec • Zaspa jako projekt / wykład / Pracownik Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej / Szczegóły wkrótce!

?

miejsce wykładów i spotkań:
Plama GAK ul. Pilotów 11
kontakt:
www.muralegdanskzaspa
Murale Gdańsk Zaspa

?

Kolejny sezon spacerów z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami po kolekcji murali na Zaspie rozpocznie się już w czerwcu 2019. Zapraszamy!

To już dziewiąty sezon ze spacerami i wykładami Lokalnych Przewodników i Przewodniczek w dzielnicach Gdańska. Od kwietnia do czerwca trwają otwarte, bezpłatne wykłady, na których Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki poszerzają swoją wiedzę o dzielnicach. Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników i miłośniczek Gdańska, którzy chcą poznać wyjątkowe dzieje miasta. Pod koniec czerwca zaprosimy na wspólne spacery alternatywnymi szlakami!

Szczegóły

Data:
11/05/2019
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,

Organizator

Instytut Kultury Miejskiej i Plama Gdański Archipelag Kultury

Miejsce wydarzenia

Plama GAK ul. Pilotów 11