Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XVI Gdańska Parada Niepodległości w 100 rocznicę odzyskania wolności


NAwigacja Wydarzeń

Drodzy gdańszczanie, gdańszczanki oraz goście!

11 listopada 2018 ulicami Gdańska przejdzie po raz szesnasty Parada Niepodległości. Okazja do świętowania jest znakomita, wszak w tym roku obchodzimy 100 lecie Odzyskania Niepodległości! Jak zawsze zamierzamy Narodowe Święto Niepodległości spędzić w radosny sposób, świętując rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i akcentując to wszystko co nas łączy a nie dzieli. Dla każdego, kto przyjdzie na Paradę, będzie to niepowtarzalna możliwość zaprezentowania swojej obecności, działalności, dokonań i zamierzeń.

Tegoroczna Parada Niepodległości w Gdańsku zacznie się pół godziny wcześniej niż zwykle. Zbieramy się 11 listopada już od 8.30, na ul. Podwale Staromiejskie. A wymarsz zaczynamy o 9.30.
Wszystko to dlatego, że o 11.30, na Długim Targu wykonamy Historyczne Zdjęcie Gdańszczan w 100 lecie Niepodległości. Rzecz absolutnie wyjątkowa. Wielka okazja aby pokazać przyszłym pokoleniom, jak gdańszczanie świętowali ten wspaniały dzień. Każda osoba widoczna na zdjęciu będzie się mogła rozpoznać. Musicie być z nami i powiedzcie o tym znajomym.

Szczegóły

Data:
11/11/2018
Godzina:
07:30 - 11:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Organizator

Stowarzyszenie SUM

Miejsce wydarzenia

start: ul. Podwale Staromiejskie, pomnik ,,Tym, co za polskość Gdańska”