Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„10 Lutego – ulica symboliczna” – spotkanie autorskie z Małgorzatą Sokołowską


NAwigacja Wydarzeń

W sobotę, 12 lutego o godz. 17.00, w Miejskiej Informacji Turystycznej w Gdyni, odbędzie się spotkanie autorskie z Małgorzatą Sokołowską, związane z wydaniem nowej książki „10 Lutego – ulica symboliczna”. Wstęp wolny.

„10 Lutego – ulica symboliczna” Małgorzaty Sokołowskiej to kolejna opowieść o mieście, pokazana poprzez dzieje jednej ulicy, wydana nakładem Oficyny Verbi Causa. Po Świętojańskiej przyszła pora na publikację o ulicy 10 Lutego, przygotowaną na 90. urodziny Gdyni.
Małgorzata Sokołowska – inicjatorka, wydawca i współautorka dwóch tomów Encyklopedii Gdyni, autorka kilkunastu książek o Gdyni, organizatorka konferencji, popularyzatorka wiedzy o Gdyni. Z całego serca i w każdym działaniu jest patriotką i gdynianką. Prowadzi oficynę Verbi Causa, która istnieje od 1993 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w historii najnowszej regionu. Szczególny rozdział stanowią książki o Gdyni oraz o ludziach, którzy uczestniczyli w jej powstaniu, a tym samym w największym sukcesie II Rzeczpospolitej.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
12/02/2016
Godzina:
16:00 - 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Miejska Informacja Turystyczna w Gdyni
10 Lutego 24
Gdynia, 81-364 Polska
+ Google Map