Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Promocja albumu ,,Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oruni, Chełma i Siedlec”


NAwigacja Wydarzeń

„Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oruni, Chełma i Siedlec” to już 13. album z serii.
Zapraszamy na promocję albumu w sobotę i niedziele 1 i 2 grudnia od g. 12 do g. 17 w GCH Manhattan w Gdańsku-Wrzeszczu.Spotkanie z autorem,możliwość zakupu albumu w promocyjnej cenie.
W najnowszym albumie Kosycarzy czytelnicy zobaczą m.in., jak zmieniał się Trakt Świętego Wojciecha, wcześniejsza ul. Jedności Robotniczej, którą jeździł tramwaj linii 6, a przed budynkami rosły drzewa. Młodsi zdziwią się, że tam, gdzie dzisiaj są puste place, kiedyś stały domy mieszkalne, a niektóre z nich z ciekawą historią. Mieszkańcy nowego Chełma dowiedzą, że zanim powstały ich domy, na placach budów pracowali z dobrymi wynikami saperzy.
Siedlce w albumie to nie tylko ul. Kartuska, ale to z jednej strony tragiczny wybuch gazu w budynku na ul. Struga , a z drugiej popularne nocne kluby, jak Rondo czy Lido.
Życie codzienne, komunikacja miejska, moda, wydarzenia, znani i nieznani ludzie, sklepy, rozrywka i zabawa, domy których już nie ma. Zdjęcia wraz z obszernymi opisami Oruni, Chełma i Siedlec to będzie kolejna fotograficzna wędrówka przez wspomnienia i historię.

Szczegóły

Początek:
01/12/2018 11:00
Koniec:
02/12/2018 16:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

Wydawnictwo KOSYCARZ FOTO PRESS / KFP

Miejsce wydarzenia

GCH Manhattan, ul. Grunwaldzka 82, Gdańsk